Výroba fotografií – vyvolání fotek

25 let tradice ve výrobě fotografií – čtvrt století zkušeností. Všechny naše výrobky nabízíme kompletně se sadou fotografií. Leporela, Folio Boxy a fotoalba nyní kompletně se sadou fotografií. Mimořádný důraz při vyvolání fotek klademe tradičně na kvalitu a archivační stálost. Objednávat můžete v různých formátech a provedeních. Kvalita zpracování má u nás přednost před honbou za nesmyslnou cenou. Preciznost a dokonalé materiály Vás musí těšit desítky následujících let, to je vlastně základem filozofie našeho sortimentu – archivovat vzpomínky pro další generace. Naše nová technologie pro archivační Fine Art tisk poskytuje barevnou stabilitu po více než 200 let.

Naší jedinečným produktem ve vyvolání fotek jsou fotografie s trhaným okrajem. Vyrábíme je na papír ze 100% bavlny s okrajem, který má vzhled ručního – trhaného okraje. Zde můžete zvolit zcela hladký papír, nebo texturovaný. Výsledek a vzhled fotek je zcela výjimečný.

Novinkou v sortimentu jsou fotografie tištěné na ruční papír (100% bavlna) s bílým trhaným okrajem, nebo zcela přírodní papír z vláken agáve s krásnou strukturou připomínající ručně čerpaný papír.

Pro zaslání fotografií využíváme z důvodu spolehlivosti a rychlosti službu www.uschovna.cz. Jako příjemce uveďte e-mail: info@fotoart.cz