fine art tisk fotografií, fotoobrazy

 

Zkušenosti

Máme 40 let zkušeností s barevnou a černobílou fotografií, 20 let cesty s FineArt tiskem na špičkových strojích Epson Ultrachrome, pigmentovou technologií a materiály, které dávají fascinující výsledek fotografického a výtvarného FineArt tisku.

Kvalitní výběr médií pro tisk

V našem portfoliu materiálů pro FineArt tisk najdete to nejlepší z produkce Hahnemuhle, Canson a Fomei. Materiály jedinečné svým projevem pro brilantní fotografii a reprodukční Giclée techniky Vám umíme doporučit podle záměru, kterého chcete dosáhnout. Kromě materiálů pro fotky v lesku a matu, potěšíme vyznavače barytových papírů pro jejich specifické výtvarné charakteristiky. Speciální skupinou papírů se kterými máme bohaté zkušenosti jsou archivační hluboce matné nosiče z celulózy a alfa celulózy s různě strukturovaným i zcela hladkým povrchem, především z nabídky Hahnemuhle a Fomei.

Poctivá příprava

Pro Vaše záměry Vám rádi poskytneme vzorky materiálů a možnost testovacích nátisků na požadované materiály. Zásadní pro kvalitu výsledku tisku je striktní dodržování postupů od výrobců papírů, tedy ICC profily. Pokud nám napíšete nebo zavoláte, rádi Vás provedeme možnostmi a rádi Vás uvítáme v našem showroomu MY GALLERY v Náchodě, kde je možné prohlédnout tištěné vzorky a různé možnosti rámování díla.

Třešnička na dortu

V našem snažení jdeme maximálně vstříc potřebám výtvarníků a nabízíme k tiskům speciální pigmentová podpisová pera a tužky. Vrcholem nabídky je certifikační sada Certificate of Authenticity od Hahnemuhle s hologramovou značkou pro Vaše fotografie a výtvarné tisky.

Tisk patří do rámu

Připravujeme výtvarníkům a fotografům fineart a giclée tisky pro následný prodej a výstavy. Kromě samostatných tisků nabízíme kompletní adjustaci, rámování a závěsné systémy pro Vaše díla. Nejčastější je kombinace umístění tisku do pasparty se šikmým řezem a rámování do tenkých hliníkových a kvalitních dřevěných rámů. Pro fotografie je často aplikována UV ochranná fólie, kde již dále není potřeba dílo chránit sklem. Pokud se jedná o sklo, tak kromě běžného o síle 2 mm máme k dispozici sklo galerijní kvality s eliminací odlesků a 70% záchytem UV záření.  Veškerá skladba materiálu pro adjustaci a rámování má archivační certifikaci a nekyselé pH.

Aktualizace…
  • Žádné produkty v košíku.