svatební oznámení a pozvánky

Svatební oznámení a pozvánky.

K originálním a kvalitním svatebním oznámením (pozvánkám) vede několik kroků. My se snažíme každému zájemci vysvětlit jednotlivé body procesu, aby mohl online cestou získat svatební oznámení podle svých představ.

Při prvním kontaktu nám prosím napište a pošlete snímky svých představ, s jistotou už máte něco z Googlu a Pinterestu vyhlédnuté. Rádi Vám však “ušijeme” oznámení a vše potřebné zcela individuálně. Můžete také navštívit naši vzorkovou prodejnu My Gallery v Náchodě. Z průběhu navrhování a realizace si zpravidla se zákazníkem vyměňujeme snímky a konzultujeme drobnosti.

 1. Unikátnost a individualita: Jednou z největších výhod originálních svatebních pozvánek je jejich jedinečnost. Tento typ pozvánek se vyrábí ručně nebo na míru v tiskárně a většinou se používají netradiční materiály, což je činí neopakovatelnými. Využití originálních pozvánek tedy zajišťuje, že vaše svatba bude jedinečná a bude přizpůsobena přesně vašim představám.
 2. Kreativita a estetická hodnota: Výroba originálních svatebních pozvánek umožňuje mnoho kreativity. Můžete si vybrat různé barvy, typografii, motivy a textury, které se přesně hodí k vašemu stylu svatby. Výsledkem jsou pozvánky, které jsou krásné, působivé a esteticky hodnotné.
 3. Osobní přístup: Výroba originálních svatebních pozvánek umožňuje mnohem větší osobní přístup. Můžete například vybrat papír a barvu, které jsou pro vás významné, nebo umístit na pozvánku obrázek či grafiku, které jsou pro vás důležité. Všechny tyto prvky se mohou stát důležitými symboly a dávat pozvánkám význam, který jen stěží dosáhnou běžné tiskové pozvánky.
 4. Vytváří pocit očekávání: Když vytvoříte originální svatební pozvánky, tak vytváříte u hostů pocit, že něco výjimečného se blíží. Když pozvánka vypadá a cítí se jinak než běžná pozvánka, vyvolává to naději a očekávání a tím vytváří větší nadšení pro samotnou svatbu.
 5. Příležitost pro zapojení blízkých: Výroba originálních svatebních pozvánek může být také příležitostí k zapojení blízkých a rodiny. Například si můžete zorganizovat společné setkání a připravit pro nás návrh pozvánky společně s rodinou nebo kamarády, což může být velmi zábavné.

Proč jsou naše svatební oznámení a pozvánky jiné?

 • Používáme nejlepší papíry vysoké gramáže obsahující pouze bavlněná vlákna, tyto papíry připomínají svoji strukturou ruční papír. Mohou být hladké ale i hluboce texturované. Proto jsme zvolili značku papíru Hahnemuhle.
 • Pro dotisk textu, ornamentů a fotografií na oznámení používáme nejmodernější pigmentovou technologii, která významně přispívá k originalitě.
 • Pokud se rozhodnete pro doplnění vaší pozvánky o ražbu textu nebo ornamentu, bude to vyrobeno ručně s precizní řemeslnou přesností. Ražba může být bez barvy, tedy jako slepotisk, nebo stříbrem, zlatem a jakoukoliv jinou barvou.
 • Formáty pozvánek. Kromě běžných normovaných rozměrů odvozených od formátu A4, tedy A5, A6, vám rádi vyrobíme zcela individuální rozměry.
 • Estetické doladění. Umíme například zakulacené rohy, skládání a bigování. Vyrábíme také speciální trhaný okraj.
 • Jako doplňky se vám budou jistě hodit různé typy obálek, vizitek a jmenovek.

Můžete také využít naše připravené vzory v kategorii Svatební oznámení https://www.fotoart.cz/kategorie-produktu/vizitky/

Pro zájemce pár vysvětlivek k našim technologiím.

Originální ražba na svatební pozvánky – hot foil press

Ražba textu hot foil je vysoce kvalitní technika, která dodává pozvánkám a vizitkám exkluzivní a luxusní vzhled. Tato technika je ideální pro svatební pozvánky, protože vytváří elegantní a sofistikovaný dojem.

Horká ražba je technika, která umožňuje vytvořit zvýraznění nebo texturu na povrchu papíru. Při této technice se používá vyvýšený razník, který je aplikován na papír za pomocí tepla a tlaku. Tento proces vytváří texturu na povrchu papíru, což vytváří vizuálně zajímavý efekt. Ke stlačení povrchu je nutná kovová matrice, která se vyrábí z hořčíku, nebo mosazi. 

Efektní ražba na svatebních pozvánkách jim může dodat další rozměr. Můžete použít tento efekt na text, obrázky, nebo dokonce na celý design pozvánky. Horká ražba vytváří hloubku a texturu, která pozvánkám dodává také luxusní vzhled.

Další výhodou použití ražby na pozvánkách je trvanlivost a odolnost vůči otěrům a poškození. Barva ražby je tlakem natlačena hluboko do papíru, narozdíl od tisku, který je nanášen na povrch. To znamená, že pozvánky budou vypadat stejně krásně i po mnoha letech.

Výroba originálních pozvánek s hot foil press může být trochu dražší než běžné tiskové pozvánky, protože se jedná o speciální techniku. Nicméně, pokud si přejete nezapomenutelné svatební pozvánky, může se vám tato investice vyplatit.

Tento proces spočívá v aplikaci tenkého kovového listu na povrch papíru nebo kartonu pomocí tepla a tlaku. V důsledku toho se vytvoří lesklý, zlatý nebo stříbrný povrch s textem, designem nebo logem.

Ražba textu hot foil je vysoce kvalitní technika, která dodává pozvánkám a vizitkám exkluzivní a luxusní vzhled. Tato technika je ideální pro svatební pozvánky, protože vytváří elegantní a sofistikovaný dojem.

Výroba pozvánek a vizitek s ražbou textu hot foil může být trochu dražší než běžné tiskové pozvánky, ale záleží na použitých materiálech a velikosti objednávky. Nicméně, pokud si přejete vytvořit nezapomenutelné svatební pozvánky nebo vizitky, technika ražby textu hot foil je jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout.

Návazné produkty – leporela, svatební fotoalba, fotoknihy

Svatební oznámení bývá u většiny zákazníků startem pro zakoupení našich dalších produktů, kde mohou uplatnit spojitost i přípravu vynaloženou pro tvorbu a výrobu svatebního oznámení. Typickým příkladem je leporelo s ražbou, svatební fotoalbum se jménem a nádherná svatební fotokniha. 

Sledujte novinky, akce a inspirace na https://www.facebook.com/kleprlik

Aktualizace…
 • Žádné produkty v košíku.