Ražba textu a loga na výrobek

Veškeré naše knihařské produkty může doplnit ražba textu.

Ražba běžného textu
Začneme ražbou textu, ten je relativně snadný. Používají se kovová písma (litery), ze kterých sesadíme text, zpravidla jména, nebo iniciály svatebního páru (jubilanta, novorozence) a datumu události. Text se následně ve zlaticím lisu vyrazí do desek výrobku. Používáme 2 druhy fontů výšky 8-10 mm. Jeden je moderní typ helvetica a druhý je patkový románský.

Jednorázová cena běžného textu je 190 Kč na výrobek.
K vybranému výrobku objednejte tuto položku
https://www.fotoart.cz/shop/razba-a-tisk/razba-radkoveho-textu-na-vyrobek/

Ražba specifického textu a loga
Pokud máte vlastní představu o typu písma, je možné jakékoliv z běžně dostupných řezů. Náš grafik dle Vaší představy předlohu připraví a po odsouhlasení se použije. Případně si můžete text připravit sami a zaslat jej ve velikosti 1:1 v PDF dokumentu. Podmínkou je, aby bylo písmo ve vektorových křivkách. Barevnost CMYK 100% K. Z takto připravených podkladů vyrábíme kovovou raznici. Pomocí raznice se vytváří reliéfní text, který může být bez barvy, nebo se razí přes barevnou fólii. Folie jsou metalické zlaté a stříbrné, nebo pigmentové dle široké nabídky výrobců. Zde je dobré zaslat nám požadovanou barevnost a doporučíme barvu, která nejblíže.

Cena kovové raznice se účtuje 75 Kč za 1 cm2. V případě běžné raznice 2 x 5 cm je to 750 Kč. K ceně se připočítají grafické práce v případě tvorby textu na přání.
K vybranému výrobku objednejte na odkazu
https://www.fotoart.cz/shop/razba-a-tisk/razba-loga/

Text i  logo můžeme na výrobek tisknout 
Tisk loga se nejvíce používá na vnitřní stranu desek, tiskneme v plné barvě CMYK i na vysoké gramáže papíru okolo 300g/m2, zpravidla na podklady světlé barvy. Často se dotisk využívá u fotoalb a fotoknih na dotisk textu na první stranu bloku.

Cena dotisku běžného motivu je 160 Kč
K vybranému výrobku objednejte na odkazu
https://www.fotoart.cz/shop/fotoalba/alba-leporela-fotoboxy-detska/dotisk-textu-na-prvni-stranu-bloku-alba/

 

Texty můžete vložit do poznámky v objednávce, loga zasílejte emailem jako přílohu. Podklady pro výrobu raznice a přípravy tisku zasílejte v PDF, CMYK, text v křivkách.