RÁMAŘSKÉ STUDIO A VZORKOVNA NÁCHOD

Vzorkovna s největším výběrem rámů
a paspart od renomovaných výrobců

CO PATŘÍ DO STANDARDU NAŠÍ NABÍDKY

VÍCE NEŽ 600 DRUHŮ RÁMŮ

Není obraz, na který bychom neměli rám. Nabídka moderních a klasických rámů plně pokrývá svým rozsahem požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Nejčastěji se na nás obracíte s přerámováním díla. Každý obraz bude krásnější a hlavně spolehlivě uchráněný před účinky UV záření a žloutnutí při použití našich systémových prvků, které jsou pH neutrální.

UV LAMINACE A PODLEP

UV laminace je nejčastěji používaný způsob, jak upravit fotografie a postery pro rámování a vystavení. Pokud taková díla celoplošně podlepíme adhezivní vrstvou a aplikujeme na různé druhy desek, máme hned plnohodnotné dílo k vystavení. Pokud chceme obraz na desce posunout o level výše, pak mu dáme vhodný hliníkový, nebo dřevěný rám.

SKLO BEZ ODLESKŮ

99% propustnost, 70% UV protekce, odrazivost méně jak 1%, to jsou parametry skla, které jako kdyby na obraze nebylo a přesto jej perfektně mechanicky chrání. Dokonce u některých technik jako je perokresba a suchá jehla, zvyšuje zřetelnost díla.

PASPARTY A DESKY

Jistě víte, že se 25 let zabýváme rámováním a adjustací fotografií, grafik a reprodukcí. Nedílnou součástí obrazu jsou pasparty. K dosažení originálního a neotřelého výsledku nám pomáhají paspartovací kartony.

NAPÍNÁNÍ PLÁTEN

Vytištěná plátna, fotografie a grafiky Vám odborně napneme na napínací rámy. Klínkový mechanizmus umožňuje kdykoliv plátno lehce dopnout v případě, že plátno časem povolí.

ZÁVĚSNÉ SYSTÉMY

Do veřejných galerií i soukromých prostor montujeme závěsný obrazový systém NEWLY. Je perfektně navržen a má velké možnosti zavěšení díla a sestav obrazů. Celý systém navrhneme podle Vašich potřeb. Součástí kompletní dodávky je návrh, materiálový soupis, montáž systému NEWLY a zavěšení obrazů.

PŘEPRAVA A INSTALACE OBRAZŮ

Kromě rámování obrazů provádíme odborné rozměření a zavěšení obrazů, zrcadel a obrazových polic. Termín montáže je nutné včas zajistit, nejlépe již s objednávkou rámařských prací.

Vážení zákazníci, protože většinu času pracujeme v dílně na vašich zakázkách. Prosíme, abyste si objednali přesný termín a čas na návštěvu našeho rámovacího studia. Je to stejné, jako třeba u vašeho lékaře. Zkrátka sjednaný čas bude vyhrazený jenom vám. Těšíme se na vaši návštěvu.

Zpráva bude uzavřena po 20 s
Ajax Loading