ŘEMESLO S TRADICÍ A LÁSKOU

Rodinnou firmu, která se věnuje kreativní činnosti jsme založili v roce 1996 a navázali jsme tím na práci našich rodičů a prarodičů. V našich rodinách se tradují řemesla spojená s knihařstvím a kovotepectvím a prvotřídní krejčovskou prací. Zkušenosti předáváme našim dětem, které vnímají tento cenný odkaz a věnují se po studiích  také designu v oblasti fotografie, grafického designu, navrhování interierů a umělecké práci se dřevem.

null

NÁPADITÝ DESIGN A SKVĚLÉ PROVEDENÍ

Užitný design je naší zálibou. Baví nás zkoumat věci denní potřeby jako jsou třeba zápisníky a klíčenky i součásti interiérů jako rámy na obrazy, zrcadla, alba a boxy. Díváme se na ně pohledem tradičního řemesla, moderního designu a vysoké užitné hodnoty. Materiál našich výrobků je převážně z tradičních přírodních zdrojů, lněné a bavlněné plátno, papír a karton, kůže a dřevo.

Na grafu níže se můžete podívat na podíl řemeslné ruční práce na jednotlivých skupinách produktů. To jen dokazuje s jakou vážností a úctou k řemeslným tradicím naše dílna pracuje a jak je pro nás důležité, aby naše výrobky sloužily i několik generací.

Receptáře 85%
Fotoalba a leporela 95%
Kožené výrobky 99%
Obrazové rámy 95%

VYTVÁŘÍME VÁŠ ÚSPĚCH

Výrobky z naší dílny si vybírají zákazníci pro to, aby umocnili dojem ze své práce a dali tak svým produktům formu. To platí především u knihařských výrobků z kategorií svatební fotoboxy, krabičky na média, fotoalba a leporela. Dárky v našich krásných krabičkách s vyraženým jménem, logem i přáním dokáží dárek uchovat desítky let díky své kvalitě a pevnosti.

Náš oblíbený produkt receptář je nedílnou součástí mnoha kuchyní kuchařek nejen v Česku. Výběr vzoru a provedení receptáře umožňuje jeho zakomponování do klasických i moderních kuchyní. Bloky a zápisníky navrhujeme ta, aby Vás bavilo se jich každý den dotýkat a zaznamenávat si své úkoly, poznámky a příjemné události.

Zvláštní kapitolou naší produkce jsou obrazové rámy a zrcadla. Tyto bytové doplňky vyrábíme a prodáváme již celých 30 let. Za tu dobu jsme našim zákazníkům dodali takové množství obrazů, že by zaplnily s jistotou velké světové galerie. Vyrábíme a dodáváme rámy do bytů a galerií a to včetně odborné instalace.

Zpráva bude uzavřena po 20 s
Ajax Loading