Fotokniha jinak

Zcela nové pojetí fotoknih, u kterých klademe mimořádný důraz na kvalitu a trvanlivost tisku. Tisk je zásadně řešený jako Fine Art na papíry s příměsí bavlny hladké, nebo texturované. Můžete vybírat z nabídky lesklých, velvetových a hluboce matných materiálů.

Vnitřní uspořádání knihy umíme vyrobit jako jednostranný tisk i oboustranný tisk. U fotoknih s oboustranným tiskem vkládáme mezi stránky hedvábné průsvitné listy. Toto řešení oceníte zejména u svatebních a portrétních knih.

Desky k fotoknihám jsou vyráběné ruční knihařskou metodou a proto nabízíme mnoho variant. Nejpopulárnější jsou desky potažené barevným knihařským plátnem. Fotoknihy vážeme také do kožených desek a různých tištěným motivů. Na desky nabízíme dotisk jména a věnování reliéfní ražbou.

Fotokniha je realizovaná na nejmodernějším tiskovém stroji s rozlišením 1200 x 2400 dpi ve 12 barevných kanálech. Barevný rozsah tisku je dosud nevídaný a pokrývá 99% barevné škály Pantone. Inkousty mají archivační potenciál několik desítek i stovek let.