Dárkové krabičky

Dárkové krabičky a luxusní krabičky

Na Vaše kvalitní dárky a osobní předměty patří krásná dárková krabička. Krabičky, které vyrábíme slouží nejen jako nedílná součást dárku, ale především jako úložný box na celou jeho životnost.

Naše krabičky jsou vyráběné z velmi pevné lepenky, na několika místech jsou zesílené dvojitou vrstvou a především jsou potažené velmi kvalitní látkou. Látky většinou vybíráme z knihařského sortimentu. Tyto tkaniny jsou navíc podlepené vrstvou papíru, který konstrukci ještě zpevní.

Velikosti krabiček je zcela individuální, vyrábíme krabičky na hodinky, šperky, USB klíče, krabičky na fotografie a téměř všechny ostatní osobní předměty. Velmi žádané jsou také krabičky na kravaty, motýlky a manžetové knoflíky a to nejen samostatné, ale i na sady těchto výrobků. Rádi Vám vyrobíme i jeden kousek, stejně jako velkou sérii.

Design krabiček je více než rozmanitý. Největší zastoupení mají krabičky s magnetickou klopou. Velmi snadno se otevírá a zavírá. Také krabičky se stuhou hrají významnou roli v nabídce, působí totiž velmi slavnostně. Mnoho zákazníků také potěší klasická krabička s nasazovacím víkem.

Potahové látky tvoří samostatnou kapitolu tohoto výrobku, dodávají konečný vzhled a styl. Vybírat můžete z našeho vzorníku, do kterého zařazujeme každý rok nové kousky. Oblíbené jsou všechny odstíny hustě tkaných bavlněných látek pastelových i běžných barev. Slavnostní jsou semišové a hedvábné látky, vrcholem nabídky je český brokát a pravá kůže.

Využijte také personalizace. Na krabičky razíme loga a jména a do vnitřních částí krabiček umíme dotisknout věnování i ražbu na přání. Ražba může být pouze jako reliéf, nebo různě barevná.