Booklety na fotografie

Booklet na fotografie je v dnešní době neodmyslitelná součást kultury profesionální fotografie. Booklet je výrobek, který má 3 pevné díly. Tyto díly je možné do sebe poskládat a získat tak pěknou krabičku. Booklet na fotografie zpravidla obsahuje výřez pro umístění fotografie, USB flash disk s fotografiemi a další část pro dotisk textu, věnování nebo loga. Po dohodě je možné jednotlivé sekce upravit. Booklet je potažený kvalitní knihařskou látkou. Látky můžete vybrat z naší pestré nabídky ve vzorkovníku. Vybranou látku stačí vložit do poznámky k objednávce stejně jako požadavek na ražbu a případné dotisky textu.

Booklet nejčastěji využijete jako dárkové předání sady fotografií, pro portrétní a svatební fotografii. Mnoho našich klientů booklety využívá i pro archivaci rodinných a cestovatelských fotografií. V knihovně vyrovnané vedle sebe vypadají velmi pěkně.

Fotografie do bookletu Vám vyrobíme. Na výběr máte několik kvalitních fotopapírů s vysoce matným hladkým a texturovaným povrchem, nebo vhodný pololesk Pearl.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

booklet
Booklety, Booklety na fotografie
Booklety, Booklety na fotografie