Kleprlik design je tvůrčí návrhářské a výrobní studio

se zaměřením na bytové a zahradní doplňky

Splňujeme představy a očekávání o moderním a smysluplném pojetí prostoru pro práci a odpočinek.

HISTORIE

Pokračujeme v rodinné řemeslné tradici, pro naše nápady a výrobky spojujeme to, co nám předali naši rodiče a prarodiče. Fortel pro řemeslo nám dali knihaři, krejčí a švadleny, cit pro detail a přesnost kovotepci, konstruktéři a strojní inženýři. Je nám vlastní práce se dřevem, papírem, textilem a moderními materiály od plastů po kompozity. Všechny tyto zkušenosti formujeme do výrobků, které mají uplatnění v bytové kultuře a designu. Bytové doplňky značky Kleprlik vytvářejí příjemný a funkční domov.

VÝROBNÍ SORTIMENT

Knihařské výrobky, kvalitní fotoalba svatební, dětská a univerzální. Krabičky a pořadače, obaly na média. Rámy na obrazy a fotografie, zrcadla, věšáky. Obrazy a obrázky pro interiér. Bytové doplňky pro účel, radost a styl.

Naše návrhářské možnosti a možnosti výroby nám dovolují vytvářet originální produkty pro zahradu – svítidla, květináče a výtvarné prostorové objekty.

MOŽNOSTI

Náš tým navrhuje a vyrábí jak konfekční bytové doplňky dostupné v našem e-shopu, tak individuální zakázky v jednotlivých kusech nebo větších sériích, určených například pro restaurace, hotely, galerie a instituce. Rádi zformujeme Vaše přání v designový návrh a ten následně v reálný produkt. Ať se jedná o drobné prezentační osobní a firemní materiály, praktické výrobky pro Váš interiér a dekorativní projekty pro Vaší zahradu.

NÁŠ TÝM

Náš tým sdružuje kreativce a zručné tvůrce s cílem vytvářet zajímavé, kvalitní a trvanlivé produkty.

PAVEL

Návrhy a tvorba

Danica

Návrhy a tvorba

Pavlína

Návrhy a grafika

Jakub

Webdesign
LÍBÍ SE VÁM NAŠE TVORBA?

Potřebujete vymyslet a zrealizovat originální produkt? Neváhejte nás kontaktovat. Budeme se těšit na Vaše nápady a společnou spolupráci.

NAPIŠTE NÁM